BRM Polimer A.Ş. masterbatch konusunda 30 yıllık bilgi ve tecrübesini siz değerli müşterilerine sunmak amacıyla 2014 yılında İstanbul Sultanbeylide kurmuş olduğu fabrikası ile sektörde faaliyet göstermeye başlamıştır.

Kurulduğu günden bu yana tüm bilgi birikim ve deneyimlerini siz değerli müşterileri ile paylaşarak her geçen gün sektörün tanınan ve yeni bir yüzü olmayı başarmış her geçen gün bilgi ve becerilerine gelen talepler doğrultusunda bir yenisini katarak uzman kadrosu ile pratik ve yenilikçi çözümler üreterek kendini geliştirmeye yeni yatırımlara odaklanıp kendini ileri taşımaya devam etmektedir.

Sloganımızda da belirttiğimiz gibi sektörü renklendirmeye renklerle yeni bir dünya inşaa etme hedefi ile ilerlemekteyiz.

MİSYONUMUZ

Sosyal sorumluluk bilinci içerisinde ülke ekonomisine katkıda bulunup yeni iş istihdamları oluşturmak, kaliteyi bir yaşam tarzı haline getirmek ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak müşterilerimizin en kaliteli ürünü en uygun fiyata temin etmesini sağlamaktır.

VİZYONUMUZ

Sürekli gelişen ve değişen dünya içerisinde son teknolojik yenilikçi yatırımlar yaparak sektöründe en güçlü firmaları arasında yer almaktır.

BRM POLİMER A.Ş. HİZMET POLİTİKALARI

Müşteri Odaklı Yaklaşım

Müşteri ihtiyaçlarını doğru analiz edip, katma değeri yüksek, yenilikçi ve uygulanabilir çözümler sunmak bizlerin en önemli görevlerinden birisidir.

Geniş Renk Ölçeği

Renklerin hayatımıza etkilerini sonsuz renk seçeneklerimiz ile değiştirebilirsiniz. Bunun için bir telefon kadar yanınızdayız.

Zamanında Teslimat

Müşteri memnuniyetinde kalite ve güvenlikten sonra en önemli kriter teslimatın süresidir. Bu yüzden BRM Polimer olarak zamanında teslimat konusuna çok önem veriyoruz.

Ekonomik Çözümler

Katma değeri yüksek ve ekonomik çözümler üreterek müşterilerimize sunmak, onların rekabet şartlarını iyileştirmek misyonumuzdur.

Yenilikçi ve Çevreci

BRM Polimer A.Ş olarak, akılcı çözümlerle, çevreci ve yenilikçi tasarımlar oluşturmak odak noktamızdır.